בבאי - הראל ושות', משרד עורכי דין

שלם 3, בית זילברמינץ, ר"ג


טל' -03-6249991 

פקס - 03-6249992 

מקרקעין


עסקאות מכר 'יד שניה':

משרדנו מייצג מוכרים ורוכשים בעסקאות מכר של דירות 'יד שניה', וזאת החל משלב המשא ומתן והבדיקות המקדימות ביחס לנכס ועד לשלב רישום הדירה בטאבו על שם הרוכש.

במסגרת זו, משרדנו גם מעניק לקהל לקוחותיו שירות מקצועי של ייעוץ בתחום מיסוי המקרקעין ותכנון מס מיטבי, לצורך חיסכון מירבי בהוצאות הכרוכות בעסקת המכר.

עסקאות רכישה מקבלן:

למרבה הצער, מצב הדברים הפשוט הוא כי דירות רבות שנרכשות מ 'קבלן' (ליתר דיוק - מיזם) מתקבלות באיחור ניכר ועם ליקויי בנייה.

משרדנו מתמודד בבתי המשפט באופן תדיר עם טענות ותירוצים של קבלנים ויזמים, אשר נוהגים ב 'שיטת מצליח' ונמנעים מלספק ללקוחותיהם את השירות המגיע להם לפי החוק ואת הפיצוי המגיע להם עבור איחור במסירת הדירה.
 
הסכמי רכישה מקבלן הם הסכמים ארוכים ומורכבים וקיים צורך רב להגן על רוכש דירה מקבלן לצורך הבטחת זכויותיו. 

משרדנו מבצע את הבדיקות המקדמיות הקנייניות טרם החתימה על הסכם הרכישה מקבלן, עומד על הכנסת תיקונים להסכם הרכישה לצורך הגנה על זכויות לקוחותינו ומסביר ללקוחותינו את זכויותיהם ואת עיקרי ההסכם טרם החתימה עליו.

עסקאות קומבינציה, תמ"א 38 ופינוי - בינוי:

משרדנו מייעץ, מלווה ומייצג יזמים, בעלי דירות ורוכשים בעסקאות קומבינציה, תמ"א 38 ופינוי-בינוי החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לסיום הבנייה ואכלוס הבניינים. 

היכרותו של משרדנו את חוק המכר דירות ואת החקיקה הנוספת בנדון ואת תהליכי התכנון השונים, מסייעת לבנייה נכונה של הסכמי ההתקשרות בין היזם לבין בעלי הקרקע, ולבנייה נכונה ומושכלת של הסכמי המכר בין היזם לבין רוכשי דירות היזם.

דיירות מוגנת ותחומי טיפול נוספים:

דיירות מוגנת היא מוסד שהולך ונעלם, וביחד עם צמצומו מצטמצם גם העיסוק המקצועי בו.

משרדנו מנוסה בניהול הליכים בבתי המשפט ומחוץ לבתי המשפט בכל הנוגע לדיירות מוגנת (בדירות מגורים ובעסקים כאחד) ובקיא מאוד בחקיקה הרלבנטית, בפסיקה בנושא ובפרוצדורה הספציפית הנוגעת בדבר.

משרדנו ניהל, בין היתר, הליכי מכירה של דמי מפתח, הליכים בבתי המשפט בעניין פינוי דייר מוגן, הליכים בעניין 'בן ממשיך' ותביעות של דיירים מוגנים למתן רשות להעברת הזכות. 

משרדנו מנהל תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, הסכמי שכירות מורכבים, הסכמי אופציה במקרקעין, פינוי מושכר, ועוד.

עדכונים חמים

בחודשים האחרונים, משרדנו הביא לתשלום פיצויים עבור איחור במסירת דירות חדשות לקהל לקוחות המשרד, בגובה מצטבר של למעלה ממליון ש"ח.

לקוחות משרדנו קיבלו פיצוי עבור הפקעת קרקע שנעשתה לפני עשרות שנים. משרדנו אף הגיש תביעה לבית המשפט המחוזי לצורך הגדלת סכום הפיצוי.

משרדנו מייצג עשרות רבות של תובעים, בהליכים לפי חוק המכר דירות.

לקוחות משרדנו קיבלו היתר בנייה בפרויקט תמ"א 38 המלווה על ידי משרדנו, והחלו בשיווק הדירות בפרויקט.

לקוחות משרדנו חתמו על הסכם סופי עם בעלי הדירות הקיימות בבנייני מגורים, לצורך פרויקט תמ"א 38 במסלול של הריסת הבניין הקיים

2all - בניית אתרי אינטרנט