בבאי - הראל ושות', משרד עורכי דין

שלם 3, בית זילברמינץ, ר"ג


טל' -03-6249991 

פקס - 03-6249992 

ליטיגציה

עבודת הליטיגציה (ייצוג בבתי המשפט) נמנית על עמודי התווך של משרדנו.

משרד בבאי-הראל ושות' ניהל ומנהל הליכי ליטיגציה בעלי רמת מורכבות גבוהה ביותר, וזאת בבתי הדין לעבודה, בבית משפט השלום, בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון.


לקוחות משרדנו נהנים מרמת מקצועיות גבוהה, מהקפדה על נקיטה בכל הליך שיכול לקדם את ההצלחה בתיק, מליווי אישי בכל תיקי הליטיגציה על ידי שותף במשרד ומחתירה עיקשת של משרדנו לנצחון בכל תיק ותיק. 

משרדנו גיבש ניסיון ומקצועיות בתחומי ליטיגציה ספציפיים, ובכלל זה בין היתר:

בהליכים לפי חוק המכר דירות, בהליכים בעניין דיירות מוגנת, בהליכים בבית הדין לעבודה ובפרט בהליכים בין מורים למשרד החינוך, בסכסוכים בענייני מקרקעין, ובסכסוכים מסחריים בין חברות או בין גורמים פרטיים.

ניתן להגיע למשרדנו לפגישת ייעוץ ראשונית (ללא עלות), לצורך קבלת הסבר על זכויותיכם וסקירת הדין הרלבנטי לעניינכם ולצורך הערכה ראשונית של סיכונים וסיכויים בבית המשפט.

עדכונים חמים

בחודשים האחרונים, משרדנו הביא לתשלום פיצויים עבור איחור במסירת דירות חדשות לקהל לקוחות המשרד, בגובה מצטבר של למעלה ממליון ש"ח.

לקוחות משרדנו קיבלו פיצוי עבור הפקעת קרקע שנעשתה לפני עשרות שנים. משרדנו אף הגיש תביעה לבית המשפט המחוזי לצורך הגדלת סכום הפיצוי.

משרדנו מייצג עשרות רבות של תובעים, בהליכים לפי חוק המכר דירות.

לקוחות משרדנו קיבלו היתר בנייה בפרויקט תמ"א 38 המלווה על ידי משרדנו, והחלו בשיווק הדירות בפרויקט.

לקוחות משרדנו חתמו על הסכם סופי עם בעלי הדירות הקיימות בבנייני מגורים, לצורך פרויקט תמ"א 38 במסלול של הריסת הבניין הקיים

2all - בניית אתרי אינטרנט